Papierové tašky

Papierové tašky

Navštívte náš e-shop a vyberte si z veľkého výberu vzorov, farieb a prevedení kvalitných papieroých tašiek. Odber tašiek je možný už od 1 ks!

 

Ekologické riešenia pre Vašich klientov

Pokiaľ chcete poskytnúť klientovi reprezentatívne balenie zakúpeného tovaru,správnou voľbou sú papierové tašky. Je to nielen moderné a elegantnejšie riešenie ako dobre známa "igelitka". Úspešní obchodníci kladú dôraz na pozitívny mediálny obraz firmy.

Ekologické papierové tašky s logom Vašej firmy Vám ho pomôžu vytvoriť. Ďalším výrazným benefitom je reklamný priestor, ktorý Vám papierové tašky poskytujú. Esteticky hodnotné tašky s dlhou životnosťou klient rád a často používa i pri iných nákupoch. Tak sa Vaše logo, či názov predajne, dlhodobo a opakovane propaguje.

Tašky môžu byť jednofarebné, rôznofarebné alebo s potlačou. Veľkú obľubu medzi predajcami kozmetiky, oblečenia, doplnkov, či vín majú aj papierové tašky so sezónnymi vzormi ako sú napríklad vianočné tašky. Kvalitná a elegantná papierová taška - to je Váš praktický eko - darček klientovi.

 

Zakázkové tašky

Pre uspokojenie Vašich požiadaviek vyrobíme reklamné papierové tašky, ktoré sú svojou technickou špecifikáciou a rozmerovou pestrosťou skutočným originálom. Postačí, ak vyslovíte Vašu predstavu a my Vám predvedieme grafický návrh i konkrétnu cenovú ponuku.

 

Ponúkame Vám

  • tašky s plochými držadlami
  • tašky s krútenými držadlami
  • tašky s textilnými držadlami
  • obaly na fľaše

 

Navštívte náš e-shop:
www.quosq.sk/papierovetasky/

 

Kontakt:
0903 906 123, 0903 711 258
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.